Επιτυχόντες - Φροντιστήρια ΔΙΑΚΡΟΤΗΜΑ | Τα καλύτερα φροντιστήρια της πόλης
Follow

Οι επιτυχόντες μας

Επιτυχόντες 2016

1 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
2 ΚΥΡΑΝΤΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΓΑΠΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΝΕΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
4 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
5 ΔΑΡΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΑΠΘ)
6 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΕΛΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑ
7 ΜΕΞΗ ΑΝΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑ
8 ΚΟΝΤΙΖΑ ΣΟΦΙΑ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
9 ΚΑΟΥΚΑΚΗ ΧΑΡΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
10 ΝΙΑΡΧΑΚΟΥ ΕΛΛΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
11 ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣ/ΝΙΚΗ)
12 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
13 ΓΙΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ(ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
14 ΦΑΚΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΘΗΝΑ (ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ)
15 ΒΟΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ (ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ)
16 ΛΕΜΟΝΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ (ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ)
17 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ (ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ)
18 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
19 ΤΑΛΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
20 ΚΩΣΤΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
21 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ (Ε.Κ.Π.Α.)
22 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
23 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ (ΑΘΗΝΑ)
24 ΠΑΜΠΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ (ΑΘΗΝΑ)
25 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛ/ΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
26 ΣΑΝΙΔΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
27 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
28 ΜΠΑΡΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
29 ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
30 ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
31 ΜΗΝΑ ΕΒΕΛΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Α.Π.Θ.)
32 ΠΕΤΑΛΩΤΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Α.Π.Θ.)
33 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Α.Π.Θ.)
34 ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
35 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
36 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
37 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
38 ΚΟΥΛΑΜΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
39 ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
40 ΠΑΠΑΛΗΜΝΑΙΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΘΗΝΑ (ΕΚΠΑ)
41 ΛΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑ (ΕΚΠΑ)
42 ΣΙΕΜΟΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
43 ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΑΣΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ (ΑΕΝ)
44 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ (ΑΕΝ)
45 ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
46 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΘΗΝΑ (E.K.Π.Α.)
47 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (ΣΠΑ)
48 ΝΑΚΑ ΑΜΑΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
49 ΑΪΒΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
50 ΚΑΤΑΒΑΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
51 ΣΟΥΙΚΝΙ ΣΑΜΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
52 ΦΛΕΡΙΑΝΟΥ ΑΝΘΙΑ 1Η-ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
53 ΚΟΥΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ & ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
54 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΝΤΑ ΤΜΗΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (ΚΡΗΤΗ)
55 ΔΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
56 ΚΑΟΥΡΜΑΤΣΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
57 ΜΠΟΥΦΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
58 ΣΑΛΤΙΕΛ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
59 ΛΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
60 ΓΚΟΥΒΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (ΑΘΗΝΑ)
61 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΒΑΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Ε.Κ.Π.Α. (ΑΘΗΝΑ)
62 ΠΕΡΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Ο.Π.Α. (ΑΘΗΝΑ)
63 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
64 ΧΗΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
65 ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
66 ΛΟΥΛΕΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ & ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
67 ΔΗΜΑ ΑΝΤΖΕΛΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
68 ΣΤΥΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΤΥΑ)
69 ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΤΕΙ ΣΙΝΔΟΥ)
70 ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
71 ΧΡΥΣΟΥΛΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ, ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΛΗΜΝΟΣ)
72 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ Α.Π.Θ. (ΣΕΡΡΕΣ)
73 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
74 ΣΑΧΟΛΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
75 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
76 ΦΙΤΣΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΑΠΕΙ (ΑΘΗΝΑ)
77 ΓΟΡΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
78 ΡΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
79 ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
80 ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
81 ΣΟΤΤΟ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
82 ΧΡΟΝΗ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
83 ΜΑΡΑΖΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
84 ΦΛΩΡΟΣ ΧΑΡΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΥ)
85 ΞΑΓΟΡΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
86 ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΜΗΜΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΑΠΕΙ (ΑΘΗΝΑ)
87 ΛΑΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
88 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
89 ΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣΛΗ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
90 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ ΘΩΜΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
91 ΚΑΤΣΑΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
92 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
93 ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ)
94 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
95 ΜΠΙΡΜΠΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΠΑΝΤΕΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ
96 ΗΛΙΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟ ΜΕΣΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Κ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
97 ΜΠΙΑΓΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
98 ΤΑΣΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
99 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΙΝ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
100 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
101 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΡΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ (ΑΘΗΝΑ)
102 ΓΚΙΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
103 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
104 ΘΡΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Α.Π.Θ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
105 ΚΑΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
106 ΣΚΟΥΡΤΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
107 ΧΕΛΙΔΟΝΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΕΚΠΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΣΠΑΙΤΕ)
108 ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
109 ΛΙΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΠΕΙ ΑΘΗΝΑ
110 ΛΟΥΛΕΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΑΤΡΟΥ Α.Π.Θ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
111 ΒΙΝΙΕΡΑΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ - ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
112 ΚΑΡΔΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
113 ΚΑΛΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
114 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΚΟΙΝ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ -ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤ. ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
115 ΚΑΡΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
116 ΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
117 ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
118 ΚΑΒΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Α.Π.Θ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
119 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
120 ΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
121 ΜΠΑΡΔΗ ΜΑΡΙΟ ΦΥΣΙΚΟ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
122 ΛΙΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
123 ΣΙΔΗΡΟΓΛΟΥ ΘΩΜΑΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
124 ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
125 ΤΣΙΟΠΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ Ο.Π.Α (ΑΘΗΝΑ)
126 ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
127 ΤΣΙΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
128 ΚΑΝΔΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
129 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
130 ΤΑΣΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
131 ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΥ ΠΕΝΥ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΠΑΠΕΙ (ΑΘΗΝΑ)
132 ΞΑΝΘΟΥ ΑΘΗΝΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
133 ΤΡΑΓΙΔΗ ΖΩΗ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
134 ΠΑΝΑΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΤΕΙ ΣΙΝΔΟΥ
135 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ Α.Π.Θ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
136 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)- ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
137 ΖΙΜΧΕΡΗ ΕΛΕΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΠΑΠΕΙ (ΑΘΗΝΑ)
138 ΤΣΙΟΦΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΣΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
139 ΝΤΟΒΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
140 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
141 ΜΠΕΓΙΟ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
142 ΓΚΟΥΡΗ ΜΑΛΒΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) - ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
143 ΔΗΜΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
144 ΡΑΠΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
145 ΜΠΙΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
146 ΧΑΒΙΑΡΗ ΑΛΕΞΙΑ ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΤΟΥ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
147 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΟΛΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ
148 ΑΓΓΕΛΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ- ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
149 ΒΑΒΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑ - ΠΑΝΤΕΙΟ
150 ΞΕΝΑΚΗ ΑΛΙΚΗ ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
151 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ- ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
152 ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Α.Π.Θ.
153 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
154 ΝΤΡΙΖΑΡΙ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
155 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ (ΚΡΗΤΗ)
156 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
157 ΑΠΕΡΓΗ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ (ΑΘΗΝΑ)
158 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
159 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
160 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΩΝ)
161 ΤΣΕΠΕΛΗ ΕΒΙΝΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Α.Π.Θ.
162 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
163 ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ ΙΣΜΗΝΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
164 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΟΣ ΑΓΙΣ ΤΕΦΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
165 ΑΛΕΞΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
166 ΔΕΒΕΛΙΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ
167 ΒΑΣΙΛΙΚΙΩΤΗ ΦΑΙΗ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ- ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
168 ΚΩΒΑΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
169 ΘΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
170 ΠΑΤΣΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑ – ΙΟΝΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
171 ΚΟΤΡΟΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
172 ΓΟΝΤΖΕ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ - ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
173 ΧΙΛΙΤΗ ΑΝΝΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (Ε.Κ.Π.Α.)
174 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ Α.Π.Θ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
175 ΚΟΥΤΣΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
176 ΖΟΥΛΟΥΜΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ - ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
177 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
178 ΡΙΖΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΣ
179 ΤΡΑΓΙΔΗ ΚΛΕΙΩ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
180 ΠΑΞΙΜΑΔΑ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Α.Π.Θ.
181 ΝΤΟΥΤΣΟΥΛΗ ΦΙΛΙΩ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
182 ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΕΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
183 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
184 ΡΑΣΗΜ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
185 ΚΟΝΤΟΖΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ- ΙΟΝΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
186 ΣΟΥΛΟΒΑΡΙ ΙΣΙΔΩΡΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
187 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
188 ΜΠΟΥΖΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
189 ΚΡΙΤΣΙΑΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΟΝΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
190 ΤΙΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
191 ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
192 ΧΕΙΜΩΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ(ΑΘΗΝΑ)
193 ΖΑΠΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
194 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΦΕΝΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
195 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
196 ΤΡΑΓΙΔΗ ΝΕΦΕΛΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
197 ΠΑΙΝΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
198 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
199 ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ - ΠΑΝ.ΠΑΤΡΑΣ
200 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)
201 ΝΑΚΟ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
202 ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΥ ΝΟΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ ΤΜΗΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
203 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ, ΧΑΛΚΙΔΑ
204 ΔΟΥΚΕΡΗ ΙΣΙΔΩΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ) - ΤΕΙ ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΑΣ
205 ΓΩΓΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
206 ΚΟΤΕ ΡΕΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΡΙΒΑΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
207 ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
208 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
209 ΚΑΝΔΙΑ ΒΙΚΥ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
210 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
211 ΠΑΡΑΛΙΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΣΙΝΔΟΥ
212 ΝΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΠΑΝ.ΚΡΗΤΗΣ
213 ΡΙΖΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
214 ΖΗΣΙΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)
1 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
2 ΚΥΡΑΝΤΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΓΑΠΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΝΕΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
4 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
5 ΔΑΡΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΑΠΘ)
6 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΕΛΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑ
7 ΜΕΞΗ ΑΝΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑ
8 ΚΟΝΤΙΖΑ ΣΟΦΙΑ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
9 ΚΑΟΥΚΑΚΗ ΧΑΡΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
10 ΝΙΑΡΧΑΚΟΥ ΕΛΛΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
11 ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣ/ΝΙΚΗ)
12 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
13 ΓΙΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ(ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
14 ΦΑΚΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΘΗΝΑ (ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ)
15 ΒΟΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ (ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ)
16 ΛΕΜΟΝΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ (ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ)
17 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ (ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ)
18 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
19 ΤΑΛΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
20 ΚΩΣΤΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
21 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ (Ε.Κ.Π.Α.)
22 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
23 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ (ΑΘΗΝΑ)
24 ΠΑΜΠΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ (ΑΘΗΝΑ)
25 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛ/ΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
26 ΣΑΝΙΔΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
27 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
28 ΜΠΑΡΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
29 ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
30 ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
31 ΜΗΝΑ ΕΒΕΛΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Α.Π.Θ.)
32 ΠΕΤΑΛΩΤΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Α.Π.Θ.)
33 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Α.Π.Θ.)
34 ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
35 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
36 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
37 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
38 ΚΟΥΛΑΜΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
39 ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
40 ΠΑΠΑΛΗΜΝΑΙΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΘΗΝΑ (ΕΚΠΑ)
41 ΛΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑ (ΕΚΠΑ)
42 ΣΙΕΜΟΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
43 ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΑΣΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ (ΑΕΝ)
44 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ (ΑΕΝ)
45 ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
46 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΘΗΝΑ (E.K.Π.Α.)
47 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (ΣΠΑ)
48 ΝΑΚΑ ΑΜΑΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
49 ΑΪΒΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
50 ΚΑΤΑΒΑΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
51 ΣΟΥΙΚΝΙ ΣΑΜΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
52 ΦΛΕΡΙΑΝΟΥ ΑΝΘΙΑ 1Η-ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
53 ΚΟΥΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ & ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
54 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΝΤΑ ΤΜΗΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (ΚΡΗΤΗ)
55 ΔΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
56 ΚΑΟΥΡΜΑΤΣΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
57 ΜΠΟΥΦΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
58 ΣΑΛΤΙΕΛ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
59 ΛΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
60 ΓΚΟΥΒΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (ΑΘΗΝΑ)
61 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΒΑΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Ε.Κ.Π.Α. (ΑΘΗΝΑ)
62 ΠΕΡΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Ο.Π.Α. (ΑΘΗΝΑ)
63 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
64 ΧΗΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
65 ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
66 ΛΟΥΛΕΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ & ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
67 ΔΗΜΑ ΑΝΤΖΕΛΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
68 ΣΤΥΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΤΥΑ)
69 ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΤΕΙ ΣΙΝΔΟΥ)
70 ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
71 ΧΡΥΣΟΥΛΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ, ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΛΗΜΝΟΣ)
72 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ Α.Π.Θ. (ΣΕΡΡΕΣ)
73 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
74 ΣΑΧΟΛΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
75 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
76 ΦΙΤΣΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΑΠΕΙ (ΑΘΗΝΑ)
77 ΓΟΡΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
78 ΡΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
79 ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
80 ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
81 ΣΟΤΤΟ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
82 ΧΡΟΝΗ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
83 ΜΑΡΑΖΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
84 ΦΛΩΡΟΣ ΧΑΡΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΥ)
85 ΞΑΓΟΡΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
86 ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΜΗΜΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΑΠΕΙ (ΑΘΗΝΑ)
87 ΛΑΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
88 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
89 ΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣΛΗ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
90 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ ΘΩΜΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
91 ΚΑΤΣΑΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
92 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
93 ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ)
94 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
95 ΜΠΙΡΜΠΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΠΑΝΤΕΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ
96 ΗΛΙΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟ ΜΕΣΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Κ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
97 ΜΠΙΑΓΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
98 ΤΑΣΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
99 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΙΝ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
100 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
101 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΡΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ (ΑΘΗΝΑ)
102 ΓΚΙΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
103 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
104 ΘΡΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Α.Π.Θ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
105 ΚΑΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
106 ΣΚΟΥΡΤΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
107 ΧΕΛΙΔΟΝΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΕΚΠΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΣΠΑΙΤΕ)
108 ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
109 ΛΙΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΠΕΙ ΑΘΗΝΑ
110 ΛΟΥΛΕΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΑΤΡΟΥ Α.Π.Θ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
111 ΒΙΝΙΕΡΑΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ - ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
112 ΚΑΡΔΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
113 ΚΑΛΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
114 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΚΟΙΝ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ -ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤ. ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
115 ΚΑΡΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
116 ΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
117 ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
118 ΚΑΒΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Α.Π.Θ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
119 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
120 ΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
121 ΜΠΑΡΔΗ ΜΑΡΙΟ ΦΥΣΙΚΟ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
122 ΛΙΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
123 ΣΙΔΗΡΟΓΛΟΥ ΘΩΜΑΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
124 ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
125 ΤΣΙΟΠΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ Ο.Π.Α (ΑΘΗΝΑ)
126 ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
127 ΤΣΙΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
128 ΚΑΝΔΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
129 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
130 ΤΑΣΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
131 ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΥ ΠΕΝΥ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΠΑΠΕΙ (ΑΘΗΝΑ)
132 ΞΑΝΘΟΥ ΑΘΗΝΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
133 ΤΡΑΓΙΔΗ ΖΩΗ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
134 ΠΑΝΑΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΤΕΙ ΣΙΝΔΟΥ
135 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ Α.Π.Θ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
136 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)- ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
137 ΖΙΜΧΕΡΗ ΕΛΕΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΠΑΠΕΙ (ΑΘΗΝΑ)
138 ΤΣΙΟΦΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΣΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
139 ΝΤΟΒΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
140 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
141 ΜΠΕΓΙΟ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
142 ΓΚΟΥΡΗ ΜΑΛΒΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) - ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
143 ΔΗΜΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
144 ΡΑΠΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
145 ΜΠΙΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
146 ΧΑΒΙΑΡΗ ΑΛΕΞΙΑ ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΤΟΥ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
147 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΟΛΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ
148 ΑΓΓΕΛΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ- ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
149 ΒΑΒΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑ - ΠΑΝΤΕΙΟ
150 ΞΕΝΑΚΗ ΑΛΙΚΗ ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
151 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ- ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
152 ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Α.Π.Θ.
153 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
154 ΝΤΡΙΖΑΡΙ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
155 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ (ΚΡΗΤΗ)
156 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
157 ΑΠΕΡΓΗ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ (ΑΘΗΝΑ)
158 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
159 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
160 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΩΝ)
161 ΤΣΕΠΕΛΗ ΕΒΙΝΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Α.Π.Θ.
162 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
163 ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ ΙΣΜΗΝΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
164 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΟΣ ΑΓΙΣ ΤΕΦΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
165 ΑΛΕΞΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
166 ΔΕΒΕΛΙΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ
167 ΒΑΣΙΛΙΚΙΩΤΗ ΦΑΙΗ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ- ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
168 ΚΩΒΑΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
169 ΘΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
170 ΠΑΤΣΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑ – ΙΟΝΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
171 ΚΟΤΡΟΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
172 ΓΟΝΤΖΕ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ - ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
173 ΧΙΛΙΤΗ ΑΝΝΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (Ε.Κ.Π.Α.)
174 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ Α.Π.Θ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
175 ΚΟΥΤΣΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
176 ΖΟΥΛΟΥΜΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ - ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
177 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
178 ΡΙΖΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΣ
179 ΤΡΑΓΙΔΗ ΚΛΕΙΩ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
180 ΠΑΞΙΜΑΔΑ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Α.Π.Θ.
181 ΝΤΟΥΤΣΟΥΛΗ ΦΙΛΙΩ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
182 ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΕΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
183 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
184 ΡΑΣΗΜ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
185 ΚΟΝΤΟΖΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ- ΙΟΝΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
186 ΣΟΥΛΟΒΑΡΙ ΙΣΙΔΩΡΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
187 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
188 ΜΠΟΥΖΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
189 ΚΡΙΤΣΙΑΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΟΝΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
190 ΤΙΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
191 ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
192 ΧΕΙΜΩΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ(ΑΘΗΝΑ)
193 ΖΑΠΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
194 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΦΕΝΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
195 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
196 ΤΡΑΓΙΔΗ ΝΕΦΕΛΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
197 ΠΑΙΝΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
198 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
199 ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ - ΠΑΝ.ΠΑΤΡΑΣ
200 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)
201 ΝΑΚΟ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
202 ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΥ ΝΟΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ ΤΜΗΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
203 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ, ΧΑΛΚΙΔΑ
204 ΔΟΥΚΕΡΗ ΙΣΙΔΩΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ) - ΤΕΙ ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΑΣ
205 ΓΩΓΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
206 ΚΟΤΕ ΡΕΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΡΙΒΑΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
207 ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
208 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
209 ΚΑΝΔΙΑ ΒΙΚΥ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
210 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
211 ΠΑΡΑΛΙΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΣΙΝΔΟΥ
212 ΝΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΠΑΝ.ΚΡΗΤΗΣ
213 ΡΙΖΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
214 ΖΗΣΙΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)

 

Επιτυχόντες παλαιών ετών

Επιτυχόντες 2015 Επιτυχόντες 2014 Επιτυχόντες προηγούμενων ετών



Εγγραφή Online

Εγγραφείτε ΤΩΡΑ στα καλύτερα Φροντιστήρια της πόλης και κερδίστε!

Ενδιαφέρομαι

Χρήσιμα Εργαλεία για τους μαθητές

  • Τμηματικές και Πτυχιακές Εξετάσεις Ανωτάτων Σχολών +

    Μάθετε πληροφορίες για την υποστήριξή μας και στους απόφοιτους μαθητές.

    Πληροφορίες...

  • Νέο Λύκειο +

    Μάθετε πληροφορίες για το Νέο Λύκειο και το Νέο Εξεταστικό Σύστημα.

    Πληροφορίες...
  • Βάσεις Εισαγωγής +

    Δείτε ποιες είναι οι Βάσεις Εισαγωγής για τα Πανεπιστήμια και τα ΤΕΙ.

    Λεπτομέρειες...

  • Τράπεζα Θεμάτων +

    Δείτε τα θέματα της Τράπεζας Θεμάτων Διαβαθμισμένης Δυσκολίας.

    Λεπτομέρειες...
  • 1
  • 2
  • e-Διαγωνίσματα
  • Πρότυπα
  • e-Learning

Διαγωνίσματα & Θέματα

Όλα τα διαγωνίσματα του Ομίλου ΔΙΑΚΡΟΤΗΜΑ, των πανελλαδικών εξετάσεων καθώς και εκφωνήσεις και λύσεις της Τράπεζας Θεμάτων.Εμφάνιση

Πρότυπα Γυμνάσια

Υλικό για τα Πρότυπα Γυμνάσια που εξασφάλισε αποκλειστικά για όλους εσάς ο εκπαιδευτικός όμιλος ΔΙΑΚΡΟΤΗΜΑ. Περισσότερα

Επανάληψη Μαθήματος

Οι μαθητές μας πλέον μπορούν να επαναλαμβάνουν το μάθημα ακόμα και στο σπίτι τους!

Χρήστες Online

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 27 επισκέπτες και κανένα μέλος